8 вересня 2013, 20:10
0
85
Тоні Паркер допоміг Франції обіграти Україну

У неділю, 8 вересня, на чемпіонаті Європи з баскетболу збірна України зазнала першої поразки, поступившись Франції.

Гра почалася для наші хлопців з ривка 7:0. Французи, під керівництвом зірки NBA Тоні Паркера, змогли оговтатися від стартових невдач і до кінця чверті скоротити відставання з "-6" до "-2". У результаті першу чверть Україна виграла з рахунком 16:14.

На початку другої чверті Тоні Паркер точним двохочковим і одним штрафним кидком вивів Францію вперед, Україна відповіла, й до кінця першої половини суперники влаштували гойдалки, не відпускаючи один одного на далеку відстань. За 13 секунд до сирени на перерву Липовий забив один із двох штрафних, а суперник у швидкій атаці закинув два очки. У підсумку другу чверть виграли французи - 20:21.

У третій чверті гра так і тривала- ні Україна, ні Франція не могла видати ривок, і перед останнім відрізком матчу рахунок був рівним - 51:51.

А ось в останній чверті оборона нашої команди дала тріщину - і головним застрільником України став Тоні Паркер. 15 очок у фінальному відрізку матчу, у тому числі чотири попадання поспіль, які вивели Франції на комфортну дистанцію, призвели до першої поразки нашої команди на турнірі.

Кращими у складі нашої команди став Юджин Джетер, який набрав 20 очок, і Кирило Натяжко, що зібрав 10 підбирань. Варто відзначити, що крім Джетера більше ніхто з нашої команди не закинув більше 10 очок. У французів кращим снайпером став Тоні Паркер (28 очок і 2 передачі).

Україна-Франція - 71:77 (16:14, 20:21, 15:16, 20:26)

Наступну гру Україна проведе у понеділок, 9 вересня, проти збірної Англії.

Ця ж новина на Спорт bigmir) net: Євробаскет-2013. Україна у важкій боротьбі програла Франції

За матеріалами: СПОРТ bigmir)net

ТЕГИ: сборная Украинысборная ФранцииТони ПаркерЕвробаскет-2013