Євробаскет-2013: Україна розгромлена Латвією у першій грі другого раунду

11 вересня 2013, 16:00
0
55
Латвія переграла Україну

У середу, 11 вересня, в першому матчі другого раунду чемпіонату Європи з баскетболу збірна України поступилася Латвії з великою різницею.

Перша чверть склалася невдало для нашої команди. Після того, як Юджин Джетер першим своїм кидком вивів Україну вперед, Латвія відповіла 8 очками поспіль. Після перестрілки між суперниками латвійці видали під кінець чверті ривок 7-0, і на перерву суперники пішли за рахунку 11:24.

Друга чверть склалася вдаліше для наших хлопців, але відчуття приреченості тільки посилилося. У суперника залітали просто неймовірні кидки, а українці не могли потрапити навіть під кільця. Що й казати, якщо Україна записала собі в актив серію з 10 "промазаних" кидків і дозволила супернику закидати себе триочковими. Друга чверть теж програна начисто - 11:18.

У третій чверті знову не вийшло боротьби, на кожне зусилля України знаходилася відповідь суперника, який знову завершив відрізок ривком у вісім очок. 10:23.

Четверта чверть розпочалася тим , що Латвія не могла вразити кільце суперника 6 хвилин, а Україна набирала очки тільки з лінії штрафного. Ривок наших хлопців у 6 очок - але Латвія відповідає триочковим. Підсумок зустрічі вже ні в кого не викликав сумнівів.

Україна - Латвія - 51:85 (11:24, 11:18, 10:23, 19:20)

Наступну гру проти збірної Сербії наші хлопці проведуть у п'ятницю, 13 вересня. Початок гри - о 18:40.