Суперліга: Хімік в додатковий час переміг Говерлу

19 жовтня 2013, 18:15
0
86
Хімік переграв Говерлу

У суботу, 19 жовтня, в матчі баскетбольної Суперліги Хімік здобув перемогу над Говерлою.

Хімік - Говерла - 70:65

Матч у Південному виправдав передматчеві прогнози і подарував уболівальникам яскравий баскетбол. Місцевий Хімік лише в овертаймі вирвав перемогу з рахунком 70-65 у івано - франківській Говерли.

дебют матчу

Центровий Роман Гуменюк дебютував за Говерлу в Суперлізі. Втім, для адаптації йому потрібен час, що показав і звітний матч, в ході якого "бігмен" відзначився 2 очками та 4 підборами.

хід гри

Захопивши завдяки Роландсу Фрейманісу і Ромео Тревісу ініціативу ще в першій чверті, Хімік утримував лідерство до великої перерви. І хоча наприкінці другої десятихвилинки "ведмеді" зуміли наблизитися до суперника на відстань у два очки, два поспіль дальніх кидка Джамала Шулера знову відкинули їх назад. 35-25 за підсумками першої половини на користь південців.

Однак після великої перерви злива дальніх кидків від гравців Говерли дозволив гостям не тільки наздогнати суперника, а й вийти вперед. Заключна десятихвилинка пройшла в напруженій боротьбі, доти поки Тревіс Пітерсон не зрівняли рахунок і не перевів гру в овертайм. Додатковий ігровий відрізок склався на користь південської команди.

Ця ж новина на Спорт bigmir)net: Суперліга: Хімік в додатковий час переміг Говерлу

За матеріалами: superleague.ua