Суперліга: Будівельник сенсаційно поступається Ферро

0
81

У неділю, 20 жовтня, відбулося два матчі баскетбольної Суперліги.

Ферро - Будівельник - 92:89

Ферро реабілітувався перед своїми вболівальниками за стартову поразку в чемпіонаті, здобувши яскраву перемогу над чинним чемпіоном Будівельником з рахунком 92-89 і ще раз довів, що є незручним суперником для столичного клубу.

Гравець матчу

Якщо в першій половині більш помітними на паркеті були Ентоні Маршалл і Маршон Пауелл, то після великої перерви активізувався їхній партнер, центровий Ферро Ларона Денді. У підсумку "бігмен" оформив дабл-дабл (16 очок + 15 підбирань), ставши з 23-ма балами РЕ найкориснішим гравцем своєї команди, чого не завадила навіть слабка реалізація штрафних.

Хід гри

Завдяки потужно проведеній кінцівці надрезультативної першої чверті Ферро захопив ініціативу і повів у рахунку. Навіть програвши наступну десятихвилинку, підопічні Кирила Большакова, серед яких виділялися Ентоні Маршалл і Маршон Пауелл, які набрали по 11 очок, вирушили на велику перерву при сприятливому для себе рахунку 47-41.

У другій половині матчу запорізькій команді вдалося зберегти і навіть збільшити свою перевагу, яка на початку заключного періоду досягла максимальних 14-ти очок. Надалі Ферро утримував лідерство, хоча "будівельники" на чолі з потужним ДаХуаном Саммерсом були близькі до того, щоб переломити хід зустрічі. Втім, суттєві проблеми у грі в захисті завадили гостям це зробити.

Дніпро - АЗОТ - Дніпро - 67:81

Завдяки ривку в четвертій чверті Дніпро обіграв у дербі ДніпроАЗОТ з рахунком 81-67.

Рекорд

Захисник Азоту Дональд Сімс за гру реалізував 18/18 штрафних кидків, встановивши абсолютний рекорд усіх сезонів. Цікаво, що в п'ятірці рекордсменів Суперліги з забитим штрафними ще два екс- представники Дніпродзержинського клубу - Ламар Карім (16/19) і Гітіс Сірутавічус (16/16).

Хід гри

Рівна боротьба протягом першої половини, яку з незначною перевагою (36-34) виграли господарі, 15 очок у складі яких здобув Дональд Сімс, а також не менш напружене протистояння у третій чверті, змінилося потужним фінішним спуртом Дніпра. Вагому роль у ривку гостей зіграв Костянтин Глазирін, який у заключній десятихвилинці отримав 9 очок, втім, партнери не відставали від форварда, завоювавши першу в сезоні перемогу для своєї команди.

Ця ж новина на Спорт bigmir)net: Суперліга: Будівельник сенсаційно поступається Ферро

За матеріалами: superleague.ua