Український Хімік здобув важку перемогу над російською командою

24 жовтня 2013, 21:05
0
109
Хімік переграв Нижній Новгород

Южненський Хімік в дебютному для Южного матчі Єврокубка здобуває перемогу над Нижнім Новгородом і стає одноосібним лідером підгрупи F.

Джамал Шулер став найкращим гравцем матчу, набравши 18 очок.

Зустріч двох лідерів групи F у Южному віщувала серйозне протистояння і справжню боротьбу. Саме такою напруженою і вийшла гра. Вже в першій десятихвилинці динамічна гра на зустрічних курсах подарувала глядачам цілий град емоцій. Нижньогородська команда активно кинулася вперед і зусиллями Головіна, Губанова і Пола виграла першу чверть з рахунком 20-25. У другій десятихвилинці Хіміку вдалося налагодити гру в захисті і переломити хід зустрічі. Відмінний ігровий відрізок провів Сергій Попов, який не тільки набирав очки, але і добре відзахищався проти Хвостова. До кінцівки другої чверті Хіміку вдалося вийти вперед на одне очко, але остання атака стала результативною для суперника і Губанов зберіг лідерство для Нижнього Новгорода 38-39.

Третя чверть стала ключовою в грі. Джамал Шулер, який проявив всі свої найкращі якості, повів команду вперед. Не залишився в тіні і Пол Ділейні, чиї проходи під кільце не раз приносили потрібні результати. Згуртовано зіграла українська команда в захисті. А головним моментом, який багато хто назвав переломним, стала кінцівка чверті. За 1.7 секунд до сирени Бабурін викинув м'яч зі своєї лицьової в аут, тим самим подарувавши час, що залишився Хіміку. Муйжніекс взяв тайм-аут, після якого Гейтенс закинув триочковий на останній секунді. На перерву команди пішли за рахунку 61-54 на користь Хіміка.

У заключній чверті Нижній Новгород всіма силами намагався врятувати гру, закидаючи важкі кидки з дальньої дистанції, але Хіміку вдалося вистояти в кінцівці, не дозволивши Хвостову реалізувати останню атаку за рахунку 78-76. Перемога южненської команди над грізним суперникам виводить український колектив в одноосібні лідери групи F.

У наступному турі Хімік зіграє проти Альби Фехервара в Угорщині. Матч відбудеться 29 жовтня і буде показаний у прямому ефірі на телеканалі Спорт-1.

Хімік (Україна) - Нижній Новгород (Росія) 78-76 (20-25, 18-14, 23-15, 17-22)

Хімік: Шулер - 18 очок + 4 підбирання + 4 передачі + 2 блокшота, Ділейні - 16 + 6 підбирань, Попов - 9 очок + 4 передачі, Гейтенс - 9 очок, Пустовий - 8 очок + 3 блокшота.

Нижній Новгород: Губанов - 21 очко + 5 підбирань, Пол - 14 очок + 4 підбирання, Панін - 9 очок + 7 підбирань, Антонов - 8 очок + 6 підбирань, Головін - 8 очок.

Ця ж новина на Спорт bigmir)net: Український Хімік здобув важку перемогу над російською командою

За матеріалами: khimik.com.ua