Суперліга: Черкаські Мавпи програли Кривбасу

Sport bigmir,  1 листопада 2013, 23:40
0
147
Дівчата групи підтримки на матчі в Черкасах

Проваливши другу чверть, Черкаські Мавпи поступилися криворізькому Кривбасу з рахунком 74-82. Для команди Володимира Холопова поразка стала другою у сезоні.

Переваги матчу

Вже звично баскетболісти черкаської команди програли боротьбу за підбір (38 /53), зокрема, дозволивши супернику зібрати 21 відскік на чужому щиті. Саме перевага криворіжців у боротьбі на щитах стала одним із факторів поразки "мавп".

Перебіг гри

Після першої нерезультативної чверті, під час якої команди отримали лише по 9 очок, гра пожвавилася, втім, насамперед за рахунок вдалих дій Соломона Боузмана та інших баскетболістів Кривбасу. Друга половина розпочалася за рахунку 29-38 на користь команди гостей, які досить впевнено утримували здобуту перевагу протягом часу, що залишився до фінальної сирени.

Статистика

Найрезультативнішим гравцем у складі Кривбасу став Соломон Боузман, який набрав 20 очок і віддав 5 передач партнерам. 19 очок і 8 підбирань на рахунку Вінсома Фрезьера, 11 очок і 11 підбирань - Младена Пантич.

18 очок Черкаським Мавпам приніс Террі Сміт. 15 очок і 5 передач на рахунку Рональда Мура. По 11 очок отримали Іварс Тімерманіс та Андрій Кальніченко, який, крім того, зібрав 7 відскоків.

Черкаські Мавпи - Кривбас - 74:82

За матеріалами: superleague.ua
За матеріалами: СПОРТ bigmir)net/sport.bigmir.net