Суперліга: Говерла обіграла Будівельник, Київ переграв Дніпро

216
Говерла б'є Будівельник в Києві

У понеділок, 11 листопада, у баскетбольній Суперлізі було зіграно три матчі.

Будівельник - Говерла - 82:88

Контролюючи хід подій на паркеті протягом більшої частини матчу, івано-франківська Говерла здобула яскраву перемогу з рахунком 88-82 над чинним чемпіоном Будівельником, який грав без Артура Дроздова і Даріуша Лавриновича.

Гравець матчу

Капітан Говерли Тревіс Пітерсон провів чудовий матч, відігравши ключову роль у перемозі над Будівельником. "Бігмен" ще до великої перерви відзначився 18 очками та 7 підбираннями, а в цілому за підсумками матчу записав на свій рахунок 34 очки, 9 зібраних підбирань і 33 бали РЕ. Саме його точні кидки (7/11 двоочкових, 5/8 триочкових) забезпечили "ведмедям" перевагу протягом трьох чвертей, а наприкінці четвертого періоду не дозволили супернику переломити хід гри.

Одеса - Галичина - 69:54

Потужно провівши першу половину матчу, Одеса здобула переконливу перемогу над Політехнікою - Галичиною з рахунком 69-54.

Дебют матчу

Ерік Деніелс, що знайомий вітчизняним уболівальникам своїми виступами за Азовмаш, дебютував у складі Одеси, відзначившись 2 очки і 4 зібраними підбираннями.

Хід гри

Ривок 10-0 у виконанні "акул" на старті поєдинку повністю деморалізував львівську команду, яка так і не зуміла оговтатися до кінця першої половини, яка завершилася з рахунком 40-13 на користь Одеси. Майже половину командних очок господарів отримав дует захисників у складі Террелла Еверетта і Джастіна Лава. Зате їх опонент Даррел Мітчелл все ще продовжує шукати свою гру, що й підтвердив звітний матч.

Після великої перерви гостям вдалося дещо поліпшити ситуацію, однак розрив у рахунку був настільки значним, а перевага Одеси настільки переконливою, що, навіть вигравши третю і четверту чверті, "леви" не мали жодного шансу для того, щоб переламати хід гри на свою користь.

БК Київ - Дніпро - 73:65

Київ виявився сильнішим від Дніпра, обігравши суперника з рахунком 73-65 і здобувши свою другу перемогу в чемпіонаті.

Захисник Києва Домінік Колман провів найкращий матч на старті сезону, записавши за його підсумками на свій рахунок 14 очок (при 6/8 двоочкових), 10 підбирань, 7 передач і 30 балів РЕ.

Хід гри

Стартовий ривок 12-2, організований Домініком Колманом, дозволив господарям паркету повести в рахунку з перших хвилин. Домінували "вовки", найрезультативнішим гравцем яких у першій половині з 12 очками та 6 підбираннями в активі став Майк Девіс, і протягом другої чверті.

Протягом третьої десятихвилинки, яку команди розпочали за рахунку 32-24 на користь Києва, Олександр Мішула за підтримки партнерів ліквідував відставання нашої команди. Саме дальній постріл молодого плеймейкера дозволив дніпрянам зрівняти рахунок перед заключним періодом (53-53). Але вже початок четвертої чверті, що ознаменувався серією влучних кидків Лі Хампфрі, розвіявнадії гостей на перемогу.

Ця ж новина на Спорт bigmir)net: Суперліга: Говерла обіграла Будівельник, Київ переграв Дніпро

За матеріалами: superleague.ua