Євроліга: Будівельник чинив гідний опір Барселоні

Sport bigmir,  14 листопада 2013, 23:59
0
500
Будівельник не зміг обіграти Барселону

У четвер, 14 листопада, київський Будівельник поступився іспанській Барселоні в матчі баскетбольної Євроліги.

Будівельник - Барселона – 74:84 (21:24, 27:22, 8:16, 18:22)

Баскетбольна гра проти Барселони викликала аншлаг у київському Палаці спорту. Квитки на гру були розкуплені за день до матчу, а біля Палацу активізувалися перекупники. Всі місця на арені були зайняті.

Будівельник добре почав гру. Поступившись всього 3 очками в першій чверті, кияни в першу чергу завдяки активності Даріуша Лавриновича на перерву пішли з перевагою в рахунку.

У третій чверті господарі дозволили супернику зробити ривок 0-8, і перед заключним відрізком поєдинку підопічні Багатскіса поступалися всього 6 очок. Проте далі напад у наших гравців зовсім розладнався, а Барселона втекла у відрив на – 14. Єдине, на що вистачило сил – це трохи скоротити відставання.

Найкращим у складі Будівельника став Даріуш Лавринович (21 очко + 7 підборів), у складі Барселони - Анте Томич (18 очок + 5 підбирань).