Суперліга: Донецьк продовжив серію перемог, перегравши Говерлу

Sport bigmir,  20 листопада 2013, 22:40
0
195
Донецьк обіграв Говерлу

Проваливши заключну чверть, Говерла не скористалася шансом здобути чергову перемогу в Суперлізі і програла Донецьку з рахунком 63-69.

Говерла – Донецьк - 63:69

Гравець матчу

Форвард Донецька Марко Кіллінгсворт оформив другий поспіль дабл-дабл в чемпіонаті, відзначившись 16 очками, 14 підбираннями та 27 балами рейтингу ефективності.

Хід гри

Після стартового ривка Донецька більша частина матчу пройшла в напруженій боротьбі двох рівних суперників. І хоча "ведмеді" неодноразово намагалися захопити ініціативу, в першу чергу завдяки активності Шеймуса Бокслі і Дмитра Липовцева, які удвох набрали більше половини командних очок, до великої перерви гості не відпускали суперника. А потужний Марко Кіллінгсворт, який набрав 10 очок і зібрав 8 відскоків, допоміг донецькій команді завершити першу половину, лише мінімально поступаючись Говерлі (37-36).

Спурт Івано-Франківської команди на початку третьої десятихвилинки, організований Андре Янгом і Павлом Ревзіним, здавалося, дасть змогу Говерлі нарешті відірватися від суперника. Однак у заключному періоді, який команди розпочали за рахунку 55-51 на користь "ведмедів", підопічні Валерія Плеханова зуміли зібратися з силами і переломити хід гри на свою користь.

Статистика

Крім Кіллінгсворта, у складі Донецька варто відзначити Бернарда Кінга, який став автором 13 очок, 6 передач і 5 підбирань, а також Бена МакКолі, який набрав 8 очок і зібрав 8 відскоків.

16 очок Говерлі приніс Шеймус Бокслі, крім того, зібрав 5 відскоків. 13 очок на рахунку Павла Ревзіна, 11 очок і 6 підбирань – Дмитра Липовцева, 10 очок і 7 передач – Андре Янга.

За матеріалами: superleague.ua