Суперліга: Одеса обігрує Кривбас на виїзді

Sport bigmir,  29 листопада 2013, 23:20
0
165
Одеса обіграла Кривбас на виїзді

У п'ятницю, 29 листопада, в матчі баскетбольної Суперліги Одеса переграла Кривбас і піднялася на третю сходинку турнірної таблиці.

Кривбас - Одеса - 82:94

Тріо матчу

Головний внесок у перемогу одеської команди зробили Ерік Деніелс, на рахунку якого 21 очко та 13 підбирань, Джастін Лав, який відзначився 21 очком, 5 підбираннями та 5 передачами, а також Террелл Еверетт, який отримав 24 очок і 7 разів асистував партнерам. Загальний РЕ трьох баскетболістів склав 88 балів, більше, ніж у всієї команди суперника.

Перебіг гри

Вже в стартовій чверті завдяки активності Еріка Деніелса "акули" продемонстрували свою перевагу над суперником, а за наступні десять хвилин збільшили розрив у рахунку до двадцять одного очка (29-50). При цьому одеська команда, на відміну від господарів майданчика, демонструвала високий відсоток реалізації кидків із гри, зокрема Деніелс реалізував 5/ 5 двоочкових, а Джастін Лав - 2/ 2 двоочкових і 2/ 2 дальніх кидків.

Незважаючи на значну перевагу "акул", протягом третього періоду Кривбас, у складі якого хороший ігровий відрізок провели Віктор Кондратовець і Соломон Боузман, не залишав надії на "камбек" і навіть зумів скоротити різницю у рахунку до десяти очок. Але заключна чверть, яку гості догравали не лише без Андрія Агафонова, але і без Станіслава Балашова та Андрія Шелякова, що залишили паркет через перебір фолів, знову була за Одесою.

Статистика

Найрезультативнішим гравцем у складі Кривбасу став Соломон Боузман, який записав на свій рахунок 22 очка. 11 очок в активі Віктора Кондратовця. По 10 очок отримали Младен Пантич і Герберт Поуп, який, крім того, зібрав 11 відскоків.

Дивіться фотогалерею: Одеса переграла Кривбас