Суперліга: Будівельник громить Азовмаш, Київ здобув третю перемогу

Будівельник переграв Азовмаш

У неділю, 1 грудня, відбулися матчі чергового туру баскетбольної Суперліги.

Будівельник - Азовмаш - 82:65

Дует матчу

Вагомий внесок у перемогу Будівельника вже в другому поспіль матчі зробили центри: Даріуш Лавринович відзначився 23 очками, зокрема, реалізувавши по 4/6 двоочкових і дальніх кидків, та 8 підборами, Михайло Анісімов - 17 очками та 10 підборами.

КОНКУРС: Виграй майку з автографом капітана Будівельника

Хід матчу

Як і в матчі з Донецьком, дует центрових Будівельника в особі Михайла Анісімова та Даріуша Лавриновича, що набрали більше половини командних очок, ще до великої перерви забезпечив господарям солідну перевагу (43-29). На це передня лінія Азовмаша відповіла лише 12 очками Деніела Кікерта, а крім того, програла боротьбу на щитах.

У другій половині гра вирівнялася, проте очкового запасу, отриманого протягом двох перших чвертей, чинному чемпіону цілком вистачило для того, щоб відчувати себе в безпеці. Так, майже повторивши сценарій попереднього поєдинку з донецькими "тиграми", підопічні Айнарса Багатскіса здолали ще одного представника Сходу України.

Суперліга: Одеса обігрує Кривбас на виїзді

Ферро - Галичина - 84:68

В ході гри баскетболісти запорізької команди реалізували 13/29 триочкових, що і стало одним з ключових чинників їх успіху. "Леви" відзначилися лише 3/12 кидків із-за дуги.

Київ - ДніпроАЗОТ - 81:72

Гравець матчу

Захисник Києва Лі Хамфрі організував вирішальний ривок своєї команди в четвертій чверті, в якій він відзначився 19 очками - більше ніж вся команда суперника разом узята. Всього ж на рахунку найрезультативнішого гравця матчу у складі "вовків" 26 очок, 4 перехоплення, 3 підбирання та 2 передачі.

Хід гри

У першій половині матчу на майданчику столичного Палацу спорту йшла рівна боротьба. Гру "вовків" визначали Майк Девіс і В'ячеслав Бобров. Азот, який повністю програвав господарям боротьбу за підбір, за традицією поклався на бомбардирський талант Дональда Сімса, який став автором 12 очок.

Тому другу половину команди розпочали за мінімальної переваги гостей (40-41). Не змінилася ситуація на паркеті і в третій десятихвилинці, зате заключний період став вирішальним. Чудова гра Лі Хамфрі, якого активно підтримували партнери, принесла киянам перемогу.

Суперліга: Будівельник розбиває непереможний Донецьк

Дніпро - Одеса - 62:64

Форвард Дніпра Станіслав Тимофеєнко оформив дабл-дабл, отримавши 14 очок і зібравши 17 відскоків. Таким чином, йому вдалося повторити кращий показник сезону за підборами в одному матчі і встановити новий рекорд сезону за підборами на своєму щиті (14).

Ця ж новина на Спорт bigmir)net: Суперліга: Будівельник громить Азовмаш, Київ здобув третю перемогу

За матеріалами: superleague.ua