Суперліга: Донецьк впевнено тримається на вершині чемпіонату

Sport bigmir,  6 грудня 2013, 21:45
0
206
Суперліга: Донецьк обіграв Ферро

Донецьк зміцнив своє лідерство в Суперлізі, здобувши переконливу перемогу над запорізьким Ферро з рахунком 89-68.

Ударний дует матчу

Найрезультативнішими гравцями Донецька стали Дмитро Глєбов і Денис Яковлєв, кожен з яких записав на свій рахунок по 17 очок, зокрема реалізувавши по 3 дальніх кидків.

Перевага матчу

Господарі паркету продемонстрували непогану влучність за дуги, забивши 13/27 дальніх кидків. Зате на рахунку гравців Ферро лише 3/19 триочкових.

КОНКУРС: Виграй майку з автографом капітана Будівельника

Хід гри

Рівна боротьба протягом десяти стартових хвилин змінилася домінуванням баскетболістів донецької команди, які за рахунок дальніх кидків захопили лідерство, вигравши першу половину з рахунком 47-39. На старті другої половини запорожці були близькі до того, щоб ліквідувати різницю в рахунок, проте чудовий ігровий відрізок провів Денис Яковлєв, якого підтримали партнери, і заключну чверть Ферро почав, поступаючись господарям - 17. Остання десятихвилинка особливих коректив у гру не внесла, хоча її також виграли баскетболісти Донецька.

Статистика

Крім Яковлєва та Глєбова, у складі Донецька варто відзначити Бена МакКолі, який набрав 15 очок і зібрав 7 відскоків. 10 очок і 5 підборів на рахунку Максима Корнієнка.

Найрезультативнішим гравцем Ферро став Маршон Пауелл (18 очок + 7 підборів). 15 очок запорізькій команді приніс Ентоні Маршалл. 13 очок і 8 підборів в активі Ларона Денді.

Суперліга: Будівельник громить Азовмаш, Київ здобув третю перемогу

Ця ж новина на Спорт bigmir)net: Суперліга: Донецьк впевнено тримається на вершині чемпіонату

За матеріалами: superleague.ua