Sport bigmir,  8 грудня 2013, 19:04
0
187
Одеса переграла Будівельник

У неділю, 8 грудня, в матчі Суперліги Одеса здобула перемогу над чинним чемпіоном київським Будівельником.

Одеса – Будівельник - 75:71

Тепер переможна серія команди Олега Юшкіна складає вже 12 матчів у Суперлізі і Кубку України.

Рекорд Суперліги

Набравши 11 очок, захисник Одеси Джастін Лав не тільки допоміг своїй команді виграти, але і вийшов на перше місце серед кращих бомбардирів Суперліги за останні 5 сезонів. Зараз у його активі 2441 очко.

Хід гри

Стартовий спурт, організований Андрієм Агафоновим і Станіславом Балашовим, дозволив господарям паркету захопити ініціативу і виграти першу чверть з переконливою перевагою в десять очок. Незважаючи на те, що протягом наступних десяти хвилин баскетболісти столичного клубу зуміли відіграти відставання, на велику перерву в якості лідера вирушила саме Одеса (36-33).

У другій половині на паркеті розгорнулася рівна боротьба, хоча на старті третьої чверті Андрій Агафонов і партнери знову спробували відірватися від суперника. Проте розвинути успіх їм не дав Даріуш Лавринович, який зіграв як справжній лідер столичного клубу. Ще один ривок  «акули» зробили на початку заключного періоду. Чудовий ігровий відрізок провели форвард господарів Ерік Деніелс, чотири поспіль кидки якого потрапили в кошик суперника, а також Джастін Лав, який набрав 7 очок поспіль. Кінцівка матчу пройшла у нервовій боротьбі, але господарям вдалося утримати здобуту перевагу.

Статистика

Крім Лава, в складі Одеси варто відзначити Андрія Агафонова, який отримав 17 очок і зібрав 7 відскоків, і Террелла Еверетта, на рахунку якого 17 очок, 6 передач і 5 підбирань. 16 очками відзначився Ерік Деніелс.

Кращим гравцем матчу став «бігмен» Будівельника Даріуш Лавринович, який відзначився 27 очками та 9 підбираннями. По 15 очок і 7 передач на свій рахунок записали Яніс Стрельніекс і Ріккі Мінарді, який, крім того, зібрав 7 відскоків. 10 очок і 5 підбирань в активі ДаХуана Саммерса.

Дивіться фотогалерею: Кращі спортивні фото листопада

Ця ж новина на Спорт bigmir)net: Суперліга: Одеса обіграла Будівельник

За матеріалами: superleague.ua