Суперліга: Мавпи переграли Будівельник у Києві, та інші результати неділі

196
Суперліга: Черкаські Мавпи переграли Будівельник

У неділю, 15 грудня, відбулися матчі чергового туру баскетбольної Суперліги.

Будівельник - Черкаські Мавпи - 74:86

Проваливши третю чверть, чинний чемпіон поступився Черкаським мавпам з рахунком 74-86.

Гравець матчу

Захисник Черкаських Мавп Рональд Мур став найкращим гравцем матчу, відзначившись за його підсумками 22 очками, 7 передачами, 5 підбираннями та 26 балами рейтингу ефективності. Особливо важливими були кидки плеймейкера черкаської команди в третій і четвертій чвертях.

Хід гри

Перша половина пройшла в рівній боротьбі, завершившись з рахунком 40-40, який точним дальнім кидком встановив захисник Рональд Мур. Саме він став найрезультативнішим гравцем своєї команди в першій половині гри, набравши до великої перерви, як і його візаві Ріккі Мінарді, 11 очок. Долю матчу вирішила третя чверть, яку Джейсон Вошберн і партнери виграли з одинадцятиочковою перевагою. У заключній десятихвилинці гості, незважаючи на спроби Будівельника відігратися, зуміли втримати здобуту перевагу.

Статистика

Муру допомагали інші гравці черкаської команди, в першу чергу, Джейсон Вошберн, який набрав 16 очок і 8 підбирань, а також Андрій Кальніченко, на рахунку якого 16 очок і 7 підбирань. 13 очками та 5 підбираннями відзначився Террі Сміт, 11 очками - Іварс Тімерманіс.

19 очками та 10 підбираннями у складі Будівельника відзначився ДаХуан Саммерс. 16 очок і 6 підбирань в активі Ріккі Мінарді, 11 очок - Сергія Горбенка, 10 очок і 7 передач - Яніса Стрельнієкса.

КОНКУРС: Виграй майку з автографом капітана Будівельника

БК Київ - Кривбас - 80:69

Захисник Києва Руслан Отверченко провів найкращий матч у сезоні, відзначившись 27 очками, зокрема, реалізувавши 6 дальніх кидків, і 6 підбирань при 28 балах РЕ. Особливо важливими були його точні кидки наприкінці матчу.

Говерла - Дніпро - 59:67

Форвард Дніпра Станіслав Тимофеєнко став найкращим гравцем матчу, відзначившись п'ятим дабл-даблом (19 очок+12 підбирань) в сезоні і отримавши 27 балів рейтингу ефективності.

Суперліга: Донецьк впевнено тримається на вершині чемпіонату

Ферро - ЗНТУ-Миколаїв - 86:76

Форвард Ферро Маршон Пауелл не тільки став найрезультативнішим гравцем матчу, відзначившись 27 очками та 6 підбираннями, а й зіграв ключову роль у переможному ривку своєї команди в четвертій чверті, в якій він набрав 12 очок.

Одеса - Хімік - 70:88

Ключовою для визначення переможця стала третя десятихвилинка, вже на початку якої завдяки активності Джамала Шулера і Ромео Тревіса Хімік зробив ривок 10-0. Після цього гості повністю захопили ініціативу і взяли гру під свій контроль, вигравши ще й четвертий період.

Політехніка-Галичина - ДніпроАЗОТ - 83:69

Родзинкою матчу стала дуель найкращих бомбардирів команд - Кінделла Дайкса, який відзначився 22 очками, 9 підбираннями та 5 передачами (25 РЕ), і Дональда Сімса, який записав до свого активу 25 очок, 4 передачі та 3 підбирання (22 РЕ).

Ця ж новина на Спорт bigmir)net: Суперліга: Мавпи переграли Будівельник у Києві, та інші результати неділі

За матеріалами: superleague.ua