Суперліга: Хімік скинув Донецьк з лідерської позиції

Sport bigmir,  22 грудня 2013, 18:58
0
206
Хімік обіграв Донецьк

У неділю, 22 грудня, відбулися матчі чергового ігрового дня баскетбольної Суперліги. Донецьк поступився Хіміку не тільки матчем, але й першим місцем в турнірній таблиці.

Донецьк – Хімік - 86:95

Потужний стартовий ривок забезпечив Хіміку комфортну перевагу вже за підсумками першої чверті. Не менш вдало южненці, серед яких виділялися Пол Ділейні та Метт Гейтенс, які до великої перерви набрали по 12 очок, провели другу десятихвилинку. А враховуючи, що донеччани програли боротьбу за підбір, а також демонстрували наднизьку реалізацію кидків із середньої дистанції (6/18), розрив у рахунку на користь южненців досяг двадцяти очок (35-55).

Друга половина пройшла в наполегливих атаках господарів паркету, які безуспішно намагалися відіграти відставання. Втім, гандикап, здобутий Хіміком до великої перерви, був настільки значним, що різниця в рахунку хоча й зменшувалася, але не так швидко, як цього хотілося б Донецьку та його уболівальникам. Тому відчайдушні спроби лідерів «тигрів» Марка Кіллінгсворта, Бена МакКолі та Дениса Яковлєва переломити хід гри й навіть помилки гостей наприкінці поєдинку не завадили южненцям перемогти.

Азовмаш – Одеса - 74:91

Вирішальну роль у перемозі одеської команди зіграли Джастін Лав, який до 24 зароблених очок додав 6 підбирань і 5 передач, і Андрій Агафонов, який записав на свій рахунок 24 очка та 8 зібраних відскоків. У сумі лідери «акул» отримали 59 балів рейтингу ефективності.

Баскетболісти Одеси встановили новий рекорд сезону за забитими двоочковими кидками, реалізувавши протягом гри 38/56 кидків із середньої дистанції.

Ферро–ЗНТУ - Дніпро-АЗОТ - 79:68

Капітан Ферро Олександр Рибалко зіграв ключову роль у фінішному ривку своєї команди, реалізувавши протягом четвертого періоду 2 двоочкових, 2 триочкових і 2 штрафних кидка. Всього ж на його рахунку 19 очок, 4 передачі та 2 підбирання.

Дивіться фотогалерею: Гарячі штучки. Як красуні Суперліги баскетболістів надихали

Ця ж новина на Спорт bigmir)net: Суперліга: Хімік скинув Донецьк з лідерської позиції

За матеріалами: superleague.ua
ТЕГИ: баскетболОдессаАзовмашСуперлигаФерро-ЗНТУБК ДонецкХимикДнепр-Азот