Будівельник завойовує золоті медалі чемпіонату України

Sport bigmir,  13 травня 2014, 23:57
0
291
Будівельник виграє золото баскетбольної Суперліги

У вівторок, 13 травня, київський Будівельник здобув перемогу у фінальній серії баскетбольної Суперліги.

Столичний Будівельник вдруге поспіль завоював золоті медалі чемпіонату України серед команд Суперліги, вигравши фінальну серію у южненського Хіміка (3-1). Четвертий матч "золотого" протистояння, як і три попередніх поєдинки, пройшов у цікавій та напруженій боротьбі, завершившись з рахунком 85-77 на користь команди Айнарса Багатскіса.

Хід гри

Після рівної боротьби у дебютній чверті Будівельник здійснив ривок наприкінці наступної десятихвилинки, повівши +8 . Спочатку активізувалася передня лінія господарів паркету, яка в цілому програла боротьбу за відскоки, а остаточний підсумок першої половини (37-29) підвів точний дальній кидок Яніса Стрельніекса.

Втім, вже в середині третього періоду Хімік зусиллями Роландаса Фрейманіса і Ромео Тревіса відіграв відставання, а потім і вийшов вперед. Надалі на паркеті розгорнулася запекла боротьба, адже жодна з команд не бажала поступатися. До завершальної десятихвилинки суперники підійшли з двоочковою перевагою южненців, проте поступово господарі перехопили ініціативу і завдяки фінішному спурту, організованому лідерами, вирвали перемогу, яка принесла їм "золото".

Статистика

20 очками та 6 підбираннями у складі Будівельника відзначився Даріуш Лавринович. 17 очок і 7 підбирань на свій рахунок записав ДаХуан Саммерс, 16 очок і 6 передач – Яніс Стрельніекс, 14 очок – Михайло Анісімов, 11 очок і 9 передач – Ріккі Мінарді.

По 20 очок у складі Хіміка набрали Ромео Тревіс і Джамал Шулер, який,  крім того, став автором 7 зібраних відскоків і 6 передач. 18 очок і 4 підбирання в активі Роландаса Фрейманіса.

За матеріалами: superleague.ua