Великий успіх: Україна у важкій боротьбі обіграла Туреччину на чемпіонаті світу з баскетболу

Sport bigmir,  2 вересня 2014, 18:15
0
426

У вівторок, 2 вересня, в матчі третього туру чемпіонату світу з баскетболу збірна України обіграла Туреччину й істотно поліпшила свої шанси на потрапляння в плей-оф.

Збірну України після поразки в грі проти Фінляндії не потрібно було налаштовувати на наступного суперника - все усвідомлювали, що матч буде серйозний.

Початок виявився за суперниками - українці непогано виглядали в боротьбі під щитами, але періодично порушували правила при кидках, а суперник реалізовував штрафні. Проте останнє слово в першій чверті залишилося за нашими хлопцями - Мішула спочатку закинув двухочковий, а потім з сиреною зрівняв рахунок попаданням через трехочковой лінії, 13:13

Друга чверть знов не подарувала нам результативний баскетбол - обидві команди досить багато помилялися в атаці, а на останній хвилині знову Україна змогла двічі поспіль забити і пішла на перерву за все з одним очком відставання.

У третій чверті нашим хлопцям знову вдалося стримати атаки Туреччині - суперник не зміг закинути більше 13 очок. А ось підопічним Фрателло допомогли 4 точних триочкових попадання, на які вже опонент відповів двома кидками на останній хвилині. За підсумками цього відрізка Україна вийшла вперед на два очки.

Багато що в цій грі зважилося на початку заключної чверті. Три очки від Кравцова і кидок Мішули подарували Україні невелику перевагу. Туреччина змогла підійти максимум на один бал, але в цей момент Пустозвонов попав, і далі наші хлопці тримали суперника на відстані. Хороші атаки в кінцівці гри привели до того, що Україна виграв другий матч з трьох на чемпіонаті світу!

Україна - Туреччина 64:58 (13:13, 12:13, 16:13, 23:19)

Україна: Джетер (10 + 6 передач + 5 втрат), Забірченко (3), Липовий (7), Корнієнко (0 + 6 підбирань), Натяжко (4) - старт; Мішула (19), Зайцев (12 + 5 підбирань), Кравцов (5 + 7 підбирань), Пустозвонов (4 + 5 підбирань), Михайлюк (0).

Завтра відбудеться гра з Новою Зеландією.