Збірна США легко вийшла у фінал чемпіонату світу з баскетболу

0
373
США легко розправився з Литвою в півфіналі чемпіонату світу

У півфіналі американські баскетболісти переграли збірну Литви.

Збірна США - перший фіналіст чемпіонату світу з баскетболу. У першому півфіналі в Барселоні американці легко здолали команду Литви 96:68 (21:16, 22:19, 33:14, 20:19).

Читай також: Збірна Франції зробила господарям ЧС з баскетболу неприємний сюрприз

Перша половина гри була практично рівною - литовці не відпускали суперника від себе більше, ніж на 6-7 очок. А от після великої перерви, не показавши нічого нового, на тих же швидких контратаках і пострілах з-за дуги американці з легкістю за кілька хвилин довели різницю до 20 пунктів.

Литва деякий час намагалася тримати удар, але оборона суперника стала просто бетонною, а швидкості відповідних випадів недосяжними. В результаті, вже до середини третьої десятихвилинки все було зрозуміло, і залишок матчу перетворився на формальність.

Сьогодні, 12 вересня, після другого півфіналу стане відомо ім'я суперника США в фіналі - в матчі 1/2 фіналу зіграють команди Франції та Сербії.