Sport bigmir,  9 липня 2015, 08:17
0
106
Чехія легко розбиває Україну

У другому матчі на молодіжному чемпіонаті Європи збірна України склала зброю вже на початку третьої чверті

З перших хвилин зустрічі збірна Чехії взяла під контроль гру - швидка гра збірній України не давалася, а очки команда заробляла переважно за рахунок індивідуальних дій Олександра Антипова. Саме два поспіль триочкових Антипова дозволили Україні під завісу першої чверті несподівано вийти вперед 19:14, але більше хороших новин для підопічних Володимира Коваля сьогодні не було.

"Жовто-сині" гідно трималися половину першої чверті, але провал Ігоря Бояркіна і, особливо, Іллі Сидорова на позиції першого номера зробили рівне протистояння команд неможливим. Розплата чехів наступила в кінці другої чверті - Україна, що грала без куражу, допускала грубі помилки в нападі, а суперник цим користувався, організовуючи швидкі прориви під наше кільце. Чехія зробила ривок 8:0, причому всі очки були набрані або прямо з-під українського кільця, або в безпосередній близькості від нього.

У третій чверті Чехія швидко закріпила перевагу. Черговий провал українців у нападі наклався на новий ривок Чехії 8:0 – так, різниця в рахунку становила 17 очок. Інтрига в матчі вичерпалася, але чехи ще й постаралися збільшити різницю в рахунку. За рахунок більш організованої гри в нападі, а також кількох вільних триочкових, їм вдалося домогтися розгрому. 90:68 - сумний результат для збірної України, яка, втім, зберігає робочі шанси на вихід з групи. Тепер потрібно буде обігравати Росію.

Чехія U-20 - Україна U-20 - 90:68 (19:23, 24:12, 24:13, 23:20)

Чехія: Коурил (7 + 5 підбирань + 9 передач + 4 втрати), Пулпан (4), Свобода (4 + 5 підбирань), Скранч (15), Петерка (21 + 6 підбирань) - старт; Пехачек (18 + 6 підбирань), Дедек (9), Драгоун (7), Соул (3), Крутив (2), Штерба (0)

Україна: Сидоров (5 + 4 передачі), Білоус (0), Дзюба (4 + 5 підбирань), Приймак (8 + 11 підбирань), Антипов (21 + 7 підбирань) - старт; Кобець (15), Балабан (7), Орлов (4), Бояркін (2), русла (2 + 4 втрати), Теряник (0)