0
222
Україна програла останній свій поєдинок на Євробаскеті

Збірна України з баскетболу лише раз перемогла на чемпіонаті Європи

Збірна України з баскетболу поступилася в заключному матчі групового турніру Бельгії 71:79 і завершила свої виступи на Євробаскеті-2015.

Для виходу в плей-офф підопічних Мурзіна влаштовувала тільки перемога і наша команда відмінно почала поєдинок, вигравши першу чверть і почала другий - до цього моменту перевагу над суперником доходило до 14 очок.

Однак наші баскетболісти змастили кінцівку чверті, дозволивши супернику нівелювати різницю до чотирьох очок, а потім і зовсім провалили чверть - підопічні Едді Кастеелса не просто відновили статус-кво, а й вийшли вперед.

Далі почалися "гойдалки", в яких Україна боролася до самого кінця, однак ліквідувати розрив так і не змогла.

Кращим гравцем у цій зустрічі у складі нашої команди став Кирило Фесенко, який набрав 20 очок і зробив 11 підбирань.

Таким чином, Україна зуміла на Євробаскеті-2015 виграти лише один поєдинок і не потрапила в число чотирьох кращих в групі D, завершивши свої виступи на турнірі.

Україна - Бельгія 71:79 (19:14, 20:21, 15:24, 17:20)

Україна: Фесенко (20 + 11 підборів), Липовий (10 + 5 підборів), Рендл (9 + 4 передачі), Зайцев (9 + 5 підборів), Корнієнко (8 + 9 підборів), Мішула (7), Лукашов (3 ), Пустозвонов (3), Крутоус (2).