Кубок Європи FIBA: Хімік поступається Енергії в першому матчі 1/8 фіналу

Sport bigmir,  18 лютого 2016, 08:10
0
111

Южненський Хімік не зміг втримати перевагу в рахунку під час виїзного матчу проти румунської Енергії.

У Румунії відбулася перша зустріч в Топ-16 пари Енергія Тиргу Жиу і южненського Хіміка. Програючи в першій половині гри дев'ять очок, господарі зробили перелом у третій чверті, і зуміли виграти в боротьбі нервів в четвертій десятихвилинці, коли Хімік після двох дальніх кидків Бєлікова знову зрівняв рахунок 61:61.

У виконавців Хіміка у вирішальний момент не вдалися важливі кидки, що і вилилося в дефіцит сім пунктів до фінальної сирени.

Рахунок в серії ігор 1/8 фіналу Кубка Європи ФІБА в парі Енергія - Хімік став 1:0, гра у відповідь відбудеться в Южному 24 лютого. Тепер перед командою Олега Юшкіна стоїть завдання вигравати дві зустрічі з Енергією для того, щоб продовжити боротьбу в чвертьфіналі.

Енергія - Хімік - 77:71 (17:19, 12:18, 28:18, 20:16)