ГоловнаСпортБаскетбол
 

Чемпіон України з баскетболу дізнався суперників по Лізі чемпіонів

iSport.ua, 21 липня 2016, 16:44
0
119
Чемпіон України з баскетболу дізнався суперників по Лізі чемпіонів
Фото: Getty Images
Чемпіон України - БК Хімік

У Мюнхені відбулося жеребкування новоствореного баскетбольного турніру під егідою ФІБА.

 
Формула проведення баскетбольної ЛЧ вийшла досить хитромудрою. Два кваліфікаційні раунди, переможці яких пізніше приєднаються до вже сформованих груп основного раунду.
 
Чемпіон України, южненський Хімік, стартує в баскетбольній Лізі чемпіонів з основного раунду, матчі якого розпочнуться в жовтні.
 
Зазначимо, що в плей-оф проходять перші чотири команди.
 
Перший кваліфікаційний раунд
 
Регіон А
 
Баккен (Данія) - Динамо (Сассарі, Італія)
Порту (Португалія) - Ювентус (Литва)
Бенфіка (Португалія) - Варезе (Італія)
Гронінген (Голландія) - Тарту (Естонія)
Катая (Фінляндія) - Содертальє (Швеція)
 
Регіон В
 
Рилські (Болгарія) - Цмокі-Мінськ (Білорусь)
Ігокеа (Боснія) - Морнар (Чорногорія)
Орадья (Румунія) - Приєвідза (Косово)
АЕК (Кіпр) - Клуж (Румунія)
 
Другий кваліфікаційний раунд
 
1. Людвігсбург (Німеччина) - переможець пари Порту (Португалія) / Ювентус (Литва).
 
2. Переможець пари Бенфіка (Португалія) / Варезе (Італія) - Шольнок (Угорщина).
 
3. Переможець пари Катая (Фінляндія) / Содертальє (Швеція) - Шарлеруа (Бельгія).
 
4. Переможець пари Гронінген (Голландія) / Тарту (Естонія) - переможець пари Баккен (Данія) / Динамо (Сассарі, Італія).
 
5. Ушак (Туреччина) - переможець пари АЕК (Кіпр) / Клуж (Румунія).
 
6. Переможець пари Рилські (Болгарія) / Цмокі-Мінськ (Білорусь) - Нахарія (Ізраїль).
 
7. Лукойл-Академік (Болгарія) - переможець пари Орадья (Румунія) / Приєвідза (Косово).
 
8. Переможець пари Ігокеа (Боснія) / Морнар (Чорногорія) - Бешикташ (Туреччина).
 
Основний раунд
 
Група А: Банвіт (Туреччина), Скайлайнерс (Німеччина), Арис (Греція), Німбурк (Чехія), Геліос (Словенія), Монако (Франція), переможець пари 4, переможець пари 6.
 
Група В: Каршіяка (Туреччина), Венеція (Італія), Автодор (Росія), Маккабі (Ришон-ле-Ціон, Ізраїль), Хімік (Україна), Ле-Ман (Франція), переможець пари 3, переможець пари 7.
 
Група С: АСВЕЛ (Франція), Ольденбург (Німеччина), ПАОК (Греція), Нептунас (Литва), Роза (Радом, Польща), Вентспілс (Латвія), переможець пари 2, переможець пари 5.
 
Група D: Страсбург (Франція), Авелліно (Італія), Тенерифе (Іспанія), Оостенде (Бельгія), Цибона (Хорватія), Мега Лекс (Сербія), переможець пари 1, переможець пари 8.
За матеріалами: iSport.ua
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
powered by lun.ua

Корреспондент.net в соцмережах