RU
ГоловнаСпортБаскетбол
 

Євробаскет-2017. Кваліфікація. Словенія знищує Косово, легкі перемоги Німеч

iSport.ua, 1 вересня 2016, 00:08
0
117
Євробаскет-2017. Кваліфікація. Словенія знищує Косово, легкі перемоги Німеч
Фото: fiba.com
Зірка Маямі Хіт Горан Драгіч став найкращим в матчі між Словенією і Косово

Сьогодні в Європі стартували матчі кваліфікаційного турніру до Євробаскету-2017.

Група А

Бельгія - Кіпр 65:46 (16:11, 20: 9, 13:14 16:12)

Бельгія: Де Зееув (12 + 6 передач), Обасохан (10), Тумба (9 + 7 підбирань), Букішу (8 + 6 підбирань), Табу (7), Ярошевич (6 + 10 підбирань), Салум (5), Ванвейн (4), Боско (2 + 7 підбирань), Кестелоот (2)

Кіпр: Коронідес (13), Пантелі (11), Трісокас (8), Стіліану (5), Разіс (3), Пантуріс (2), Сізопулос (2), Кінг (1), Пілавас (1)


Ісландія - Швейцарія


Група В

Німеччина - Данія 101: 74 (25:19, 27:19, 20:19, 29:17)

Німеччина: Зіпсер (17), Ло (17), Тейс (16 + 6 підбирань), Бензінг (14), Пляйсс (10 + 9 підбирань), Фогтманн (8), Бартель (8), Хекман (6), Гіффен ( 3), Дорета (2 + 8 передач)

Данія: Гіллінг (18), Бергштедт (17), Д. Юкіч (11), Лундберг (10), Дарбо (7), З. Юкіч (3), Фоскел (3), Рейнхольт (3), Рангбі (2)


Голландія - Австрія 72:75 (20:18, 14:25, 15:14, 23:18)

Голландія: У. де Йонг (24 + 6 підбирань), Ворн (11), Клооф (10 + 8 підбирань), Конісі (7 + 5 підборів), Шафтенаар (5), Н. де Йонг (5), Франке (4 ), Хераз (2), Слагтер (2), Ван дер Марс (2)

Австрія: Махалбашіч (15 + 5 передач), Шрайнер (13 + 5 підбирань + 5 передач), Хопфгартнер (11), Мареш (10), Радос (9), Мурат (8), Ланегер (5), Ламесіч (4)



Група С

Росія - Боснія і Герцеговина 83:54 (19:20, 15:15 27:10, 22: 9)

Росія: Кулагін (17 + 7 підбирань), Мозгов (14), Биков (11), Карасьов (10 + 9 підбирань), Хвостов (8 + 5 передач), Воронцевіч (7), Бабурін (7), Антонов (5+ 5 передач), Зубков (4 + 8 підбирань),

БіГ: Нуркіч (19 + 15 підборів), Мілошевіч (10 + 6 підбирань), Муса (9 + 5 підбирань), Кікановіч (7), Халилович (5 + 6 підбирань), Гордич (4 + 5 підбирань)



Група D

Естонія - Білорусь 81:62 (18:10, 22:17, 21:15, 20:20)

Естонія: Вейдеман (32), Дорбек (19), Каюпанк (8 + 5 підбирань), Кеедус (8), Сокк (8), Халлік (2), Курбас (2), Кітцинген (2)

Білорусь: Параховський (14), лютих (11 + 8 підбирань), Пустогвар (9 + 7 підбирань), Кудряшов (9), Семенюк (6), Мещеряков (4 + 8 підбирань), Вайнс (4), Корж (3) , Ситник (2)



Польща - Португалія 83:57 (23:14, 12:19, 23:13, 25:11)

Польща: Понітка (14 + 6 підбирань), Слотер (12), Жіч (10 + 5 підбирань), Ващинський (10), Лампі (9 + 6 підбирань), Кожарек (9), Гречаник (8 + 6 підбирань), Замойськи (8), Гьело (3)

Португалія: Гомес (18 + 10 підбирань), Ж. Сілва (14), Герреро (8), Соарес (6), Кейруш (5), Ліма (3), Баррозо (2), Пінту (1)
 



Група Е

Україна - Болгарія 79:69 (17:10, 25:15, 21:22, 16:22)

Україна: Фесенко (15 + 10 підбирань), Отверченко (14), Кравцов (13 + 6 підбирань), Липовий (12 + 5 підбирань + 10 передач), Лукашов (8), Бобров (6), Конєв (3), Корнієнко (3), Рябчук (3), Артамонов (2), Мішула (0)

Болгарія: Костов (16), Георгієв (15 + 6 підбирань), Ліловий (13), Везенко (9), Ваклино (6), Захарієв (4), Бост (4), Веліков (2), Маринов (0), Іванов (0), галабею (0)


Словенія - Косово 113: 68 (33:19, 31:12, 20:18, 29:19)

Словенія: Г. Драгіч (22 + 8 передач), З. Драгіч (17 + 5 підбирань), Мурічі (15 + 6 підбирань), Оміч (15 + 5 підбирань), Відмара (15 + 5 підбирань), Препеліч (9 + 6 підбирань), Блажіч (9 + 6 підбирань), Ребека (3), Лапорнік (3), Загорац (3), Клобучар (2)

Косово: Беріша (21), Ф. Ругова (14 + 7 підбирань), Доллман (7 + 5 підборів), Харидж (7 + 5 підбирань), Веселі (6), Качаник (5), Сіна (4), Г. Ругова (2), Мекаж (2)



Група F

Грузія - Албанія 86:47 (21: 9, 24:10, 23:13, 18:15)

Грузія: Саникідзе (20 + 7 підбирань), Шенгелія (12 + 6 підбирань), Бурджанадзе (11 + 7 підбирань), Лежава (10), Цинцадзе (9 + 9 передач), Шермадіні (9), Санадзе (9), Пачулія (6 + 8 підбирань + 6 передач)

Албанія: Хусейнаголі (15), Шестані (9), Шима (7 + 7 підборів), Бродус (7), Діда (4), Душа (2), Ласку (2), Тафлай (1)


Чорногорія - Словаччина 97:65 (22:13, 28:15, 27:16, 20:21)

Чорногорія: Дасіч (17 + 9 підбирань), Тодорович (13 + 10 підборів), Вучевіч (12 + 6 підбирань), Дублевіч (12), Іванович (11), Враньше (8), Недхам (8), Дурішіч (6) , Михайлович (5), Радончіч (3), Попович (2)

Словаччина: Баткен (14 + 8 підбирань), Бояновські (12), Зак (9), Балдовскі (8), Мілошевіч (8), Білик (4), Корнер (4), Бачана (3), Крайчевіч (2), той (1)



Група G

Угорщина - Великобританія 96:77 (25:22, 28:19, 21:21, 22:15)

Угорщина: Ханга (32 + 7 підбирань), Войвода (24 + 5 передач), Елінгсфельд (19 + 6 підбирань), А. Той (6), Келлер (4), Віттман (4), Ференц (3), Перль ( 2), Н. Той (2)

Великобританія: Кларк (22), Лоуренс (22), Оласені (10), Ахарія (5), Янг (5), Окерефор (4), Боатенг (4), Маррей (3), Гордон (2 + 5 підбирань + 8 передач)


Македонія - Люксембург 89:75 (30:13, 18:15, 21:26 20:21)

Македонія: В. Стояновський (28 + 5 підбирань), Д. Стояновський (13 + 7 підбирань), Янескі (10), Костоскі (10), Магдевскі (9), Младеновскі (6), Тревіс (4 + 9 підбирань + 6 передач), Гьероскі (3), Крстевськи (2), Ніколовскі (2), Дуйковскі (2)

Люксембург: Лорен (16), Грун (12), Гіндт (12), Дельгадо-Феррейра (10), Білленбаум (8), Мельхер (7), Пікар (3), Багаття (3), гарба (2), Кальмес (2)


За матеріалами: iSport.ua
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
powered by lun.ua

Корреспондент.net в соцмережах