0
70
Дуейн Вейд дебютував за Чикаго

Представляємо добірку новин про найсильнішу баскетбольну лігу світу.

Уродженець Чикаго Дуейн Вейд дебютував за команду рідного міста. Матч Дуейн завершив з 6-ма очками, відігравши всього 12 хвилин.

Юта оголосила про призначення Десанья Діопа асистентом головного тренера. Будучи гравцем, Діоп провів 12 сезонів у НБА, граючи за Клівленд, Даллас, Нью-Джерсі і Шарлотт. [Офіційний сайт клубу]

Новачок Чикаго Дензел Валентайн не зміг завершити матч проти Міллуокі через розтягнення зв'язок лівого гомілковостопного суглоба, інформує The Score. Валентайн підвернув щиколотку в третій чверті, після чого пішов у підтрибунне приміщення. 22-річний баскетболіст за 11 хвилин набрав 4 очки, 2 передачі та 1 підбирання.

Захисник Юти Джаз Данте Екзам, який пропустив минулий сезон через розрив хрестоподібних зв'язок, в понеділок провів перший свій матч в майці Юти за півтора року. У передсезонному матчі проти Портленда (89:98) іспит відзначився 6 очками, 3 підбираннями та 2 передачами.

Молодший брат МВП минулого сезону Сет Каррі показав гру, гідну старшого. У передсезонному поєдинку проти Шарлотт (95:88) 26-річний захисник Далласа реалізував 7 з 13 з гри (5 з 6 з-за дуги) і набрав 20 очок.

Дуайт Ховард має намір кидати триочкові в сезоні. «Мені здається, ніхто не сприймав мої триочкові всерйоз, навіть коли я потрапляв. Я збираюся рости і розвиватися. Тренер Буденхольцер повністю вірить в Дуайта Ховарда, що кидає з-за дуги», - заявив Ховард. [The Atlanta Journal Constitution]

Центровий Філадельфії Джоель Ембіїд не може дочекатися свого дебюту за Сиксерс: «З моменту моєї останньої гри пройшло майже три роки. Щасливий, що зіграю». [The Philadelphia Inquirer]

Центровий Оклахоми Стівен Адамс травмував правий гомілковостопний суглоб під час передсезонного матчу в Мадриді з Реалом. Новозеландець підвернув щиколотку, наступивши на ногу супернику. Після цього він залишив майданчик і попрямував в роздягальню.

Захисник Денвера Гері Харріс знову відчув проблеми з паховими м'язами. Він не зумів дограти передсезонний матч проти Репторс (108: 106) через розтягнення, схоже на те, що було в минулому сезоні. Старті Наггетс залишив майданчик у другій чверті, набравши 6 очок за трохи більше 10 хвилин. [The Score]

Наставник Нью-Орлеана з гумором відповів на питання, що його команді дасть турне Китаєм, в якому вони зіграють два матчі з Х'юстоном. «Ну, це дозволить нам закупитися дешевими китайськими костюмами». [ESPN]

Легендарний Арвідас Сабоніс перед першим матчем свого молодшого сина Домантаса в складі команди НБА побажав йому удачі в подальшій кар'єрі:

«Пишаюся своїм сином, бажаю йому всього найкращого. Це твоя перша гра. Баскетбол - це робота, робота і ще раз робота. Якщо хочеш ставати кращим, не зупиняйся».