НБА. Кінгз і Пеліканс почали другу половину з другої чверті

iSport.ua,  9 листопада 2016, 09:28
0
45

Нестандартний епізод стався в поєдинку між Сакраменто і Нью-Орлеаном.

У сьогоднішньому матчі між Королями і Пеліканами за 18,9 секунди до кінця другої чверті Соломон Хілл сфолив проти Демаркуса Казинса. Центровий повинен був кидати два штрафних, оскільки у Нью-Орлеана був перебір персональних зауважень, проте судді не розібралися в епізоді, і штрафних від лідера Сакраменто не було.

Навпаки в атаці Е'Туан Мур набрав два очки, відправивши команди на перерву з рахунком 51:48.

У перерві рефері матчу виявили свою помилку і прийняли рішення після того, як команди повернуться на майданчик переграти кінець першої половини. Таким чином, після великої перерви гра почалася з рахунку 51:46 (очки Мура анулювали) і штрафних Казинса, після яких команди догравали ще майже 19 секунд.

Центровий обидва кидки реалізував, а Ленгстон Галловей в атаці не зміг забити триочковий, завершивши другу половину вже з рахунком 53:46.

Зазначимо, що поєдинок завершився перемогою Сакраменто з рахунком 102:94.