68
Янніс (праворуч) проти Гордона

Представляємо значущі події для гравців і команд Ліги після сьогоднішнього ігрового дня.

Адетокумбо оформив тріпл-дабл

Форвард з Мілуокі Янніс Адетокумбо в матчі проти Орландо (93:89) відзначився тріпл-даблом, набравши 21 очко, зібравши 10 підбирань і роздавши на партнерів 10 результативних передач.

Філадельфія перемогла в двох іграх поспіль

Вперше за півтора року Сіксерс зуміли здобути перемоги в двох матчах поспіль. Стрик команди з матчів без двох послідовних перемог склав цілих 108 поєдинків, який є найтривалішим в історії.

Бостон виграв, поступаючись 13 очками перед 4-ю чвертю

Після третього періоду матчу Міннесота - Бостон рахунок на табло був 81:68 на користь Вовків. Однак четверту чверть Тімбервулвз провалили, програвши її з рахунком 12:31.

Кліпперс видали найкращий старт в історії

Після 15 матчів регулярного чемпіонату Лос-Анджелес Кліпперс мають в своєму активі 13 перемог.

Показники в 13 перемог і 2 поразки є найкращими в історії франшизи на старті сезону.

НБА. Рекорды и достижения дня. Трипл Адетокумбо, Сиксер прерывают серию

Каррі був присутній у всіх найдовших серіях з 30+ асистами

Сьогодні Голден Стейт з легкістю здолали знекровлену ​​Індіану (83:120). Перемога з різницею в 37 очок стала найбільшою в цьому сезоні. Крім того, вже після третьої чверті у ГСВ було більше 100 очок.

Бредлі Біл встановив рекорд кар'єри

Атакуючий захисник Вашингтона Бредлі Біл в матчі проти Фінікса (106:101) набрав 42 очки, що є його найкращим показником в кар'єрі. Крім того, Біл вперше зумів набрати 30+ балів у двох матчах поспіль.