НБА. Лідер Чикаго набрав 40 очок і виграв матч баззером

0
49
Джиммі Батлер

Форвард Буллс Джиммі Батлер відзначився розкішною грою і став головним героєм поєдинку проти Брукліна.

Сьогодні Буллс в драматичному поєдинку вирвали перемогу у Брукліна з рахунком 101:99.

При нічийному рахунку 99:99 на останніх секундах матчу Батлер залишився один на один проти Богдановича і кидком з середньої дистанції «заткнув» сирену, принісши своїй команді перемогу.

Крім того, на рахунку Батлера в цьому поєдинку 40 очок (14 з 29 з гри, 11 з 11 з лінії), 11 підбирань, 4 передачі та 4 перехоплення за 38 хвилин ігрових хвилин.

У нинішньому сезоні Джиммі провів вже 32 гри, в середньому набираючи 24.5 очок за матч.