Наші в Іспанії: Провал Кравцова і Зайцева, хороша гра Пустового

iSport.ua,  29 грудня 2016, 19:45
0
83
Артем Пустовий

Українські центрові в чемпіонаті Іспанії провели чергові матчі тамтешньої першості.

Учора в іспанській ACB лізі відбувся 14-й тур чемпіонату. У ньому брали участь у складах своїх команд і представники українського баскетболу. Валенсія В'ячеслава Кравцова проводила виїзну зустріч проти Барселони і не встояла під натиском одного з флагманів іспанської першості - 82:94.

Що стосується гри нашого центрового, то Кравцов розчарував. За 20 хвилин ігрового часу він набрав лише 4 очки і зібрав 3 підбори. Додамо, що Валенсія після невдачі в матчі з каталонцями втратила другу сходинку в турнірній таблиці, віддавши її саме синьо-гранатовим.

Ігор Зайцев провів другий матч за Манресу. Головний аутсайдер АСВ ліги здобув другу перемогу в чемпіонаті - 77:75 (переможений був Естудіантес). Однак внесок українця в успіх Манреси був дуже незначний. Лише 3 очки і 4 підбори за 19 хвилин на паркеті. Незважаючи на перемогу, Манреса продовжує замикати турнірну таблицю.

Ще один український бігмен провів добротний матч за Обрадойро, що не допомогло його команді домогтися успіху - поразка від Більбао з рахунком 77:83. Сам Артем став другим за результативністю у складі своєї команди, набравши 15 очок і додавши до них 2 підборів за 20 хвилин, проведених на майданчику. Додамо, що після вчорашньої поразки Обрадойро опустився вже на 15-й рядок у таблиці (із 17-ти команд).