Наші в Іспанії: Повернення Кравцова, хороші матчі для Пустового і Зайцева

0
113
Пустовий атакує кільце Фуенлабрада

Українські представники в іспанській ACB-лізі продовжують виступи за свої команди.

Представники української збірної з баскетболу в ACB лізі продовжують у міру сил допомагати своїм командам. Валенсія В'ячеслава Кравцова піднялася на друге місце в турнірній таблиці після перемоги над Естудіантес (93:85).

Сам українець провів лише другу гру після травми (перша відбулася всередині тижня в матчі Єврокубка), За 17 хв. на паркеті Слава записав собі в актив 8 очок (зауважимо на 100% реалізації кидків - 4/4 - двоочкові) і зібрав 2 підбирання.

Манреса Ігоря Зайцева знову поступилася, цього разу з боєм, програвши лише в овертаймі. Кривдником команди Зайцева стала Сарагоса. Наш центровий провів наразі найрезультативнішу свою гру на Піренеях. На рахунку Ігоря 8 очок (1/3 - двоочкові, 1/5 - триочкові, 3/4 - штрафні), 2 підбирання і блокшот за 19 хв. ігрового часу. Після цієї поразки Марнеса продовжує займати останній рядок у таблиці іспанського чемпіонату.

Артем Пустовий провів результативну зустріч. Правда, це не допомогло його Обрадойро перервати серію невдач, цього разу команда з Компостела поступилася Фуенлабраді (72:91). Наш бігмен став найкращим скорером команди в матчі. На його рахунку 16 очок (6/10 - двоочкові, 4/5 - штрафні), 4 підбирання і передача за 22 хв. на майданчику. Чергове фіаско Обрадойро залишило команду на 15-му місці, а відповідно і на межі зони вильоту.