D-Ліга. Дабл-дабл Боломбоя знову не врятував Солт-Лейк-Сіті

iSport.ua,  28 січня 2017, 18:15
0
41

Український форвард Джоель Боломбой провів ще один яскравий матч у Лізі розвитку НБА.

Український форвард Джоель Боломбой провів черговий матч у Лізі розвитку за фарм-клуб Юти - Солт-Лейк-Сіті Старз. Минулої ночі зоряні приймали на своєму паркеті середняка Західної конференції - Каліфорнійський Санта-Круз Ворріорс.

На жаль, господарі не впоралися із фарм-клубом Голден Стейт, поступившись гостям 97:123. У складі переможених знову одним з кращих став українець Джоель Боломбой. За 35 хвилин на паркеті він набрав 17 балів (3/4 - 3-х бальні, 3/5 - 2-х бальні, 2/3 - штрафні) і зібрав 15 підбирань (4 в атаці), таким чином на рахунку Джоеля черговий дабл. До нього у колекцію він додав 2 ассисти, 2 перехоплення і 1 блок-шот.

Відзначмо, що вчорашня поразка стала вже третьою поспіль для Старз. Перервати смугу невдач Солт-Лейк-Сіті спробує у наступному поєдинку проти фарм-клубу Сакраменто - Рено Бігхорнс.