iSport.ua,  30 січня 2017, 08:59
0
97

Атланта і Нью-Йорк провели досить тривалий поєдинок.

Черговий ігровий день регулярного чемпіонату НБА звів в одному матчі Атланту і Нью-Йорк.

Команди були настільки рівними, що для визначення переможця їм знадобилося 68 хвилин ігрового часу замість стандартних 48.

За рахунку 104:102 на користь господарів, Кармело Ентоні своїм лейапом зрівняв рахунок і перевів гру в овертайм. За 6 секунд до кінця першого овертайму небажаний лідер Нікс знову встановив на табло однакові числа для обох команд і перевів гру в другій овертайм.

Цей поєдинок став 11-м в історії Ліги, де командам знадобилося цілих 4 овертайми, щоб дізнатися переможця. Останнім таким матчем була зустріч Детройта і Чикаго на початку минулого сезону.

Зазначимо, що Пол Міллсеп встановив рекорд команди, відігравши 60 хвилин і 7 секунд в одному матчі.