0
64
Олексій Лень

Стала відома причина відсутності українського центрового в матчі НБА.

Фінікс українця Олексія Леня цієї ночі у США програв в матчі регулярного чемпіонату НБА Мілуокі.

Матч, доля якого визначилася тільки в овертаймі, завершився поразкою Фінікса з рахунком 107:113.

У поєдинку не брав участі Олексій Лень оскільки тренер команди Джей Тріано вирішив не випускати українця на майданчик, незважаючи на серію його вдалих матчів.

Тайсон Чендлер повернувся в стрій після хвороби і почав гру в старті, а як його наступника тренерський штаб Санз волів використовувати Грега Монро.

Варто зазначити, що український легіонер у складі Мілуокі Джоель Боломбой провів на майданчику 20 хвилин. Очок набрати не зміг, але записав на свій рахунок 5 підбирань і 2 перехоплення. Також в пасиві Боломбоя 1 фол і 1 втрата м'яча.