0
87
Нікола Йокич

Попереднє найвище досягнення на цьому часовому відрізку належало Расселу Вестбруку, розігруючому Оклахома-Сіті Тандер.

Центровий Денвер Наггетс Нікола Йокич оформив тріпл-дабл за 1 хвилину і 54 секунди до закінчення другої чверті матчу регулярного чемпіонату НБА з Мілуокі Бакс. Таким чином, він став автором найшвидшого тріпл-даблу за останні 20 років в історії ліги.

Попереднє найвище досягнення на цьому часовому відрізку належало розігруючому Оклахома-Сіті Тандер Расселу Вестбруку, який записав в актив тріпл-дабл за 34 секунди до закінчення другої чверті в сезоні-2015/16.

Зустріч завершилася виїзною перемогою Денвера з рахунком 134:123, а Йокич в ній набрав 30 очок, зробив 15 підборів і віддав 17 передач.