Українські баскетболісти обіграли Латвію у відборі на чемпіонат світу

iSport.ua,  23 лютого 2018, 22:20
0
298
Україна обіграла Латвію у відборі на ЧС-2019

Збірна України з баскетболу здобула яскраву перемогу на виїзді над командою Латвії в кваліфікації до чемпіонату світу 2019 року.

Збірна України з баскетболу здобула перемогу в гостях над командою Латвії в кваліфікації до чемпіонату світу 2019 року.

Зустріч в Ризі завершилася з рахунком 82:68 (24:13, 16:17, 19:22, 23:16).

Уже в дебюті зустрічі українським баскетболістам вдався ривок 9:0 і далі Україна не підпустила суперників, вигравши першу половину гри з перевагою в 10 очок.

На початку третьої чверті Латвія підібралася на відстань шести очок, а Гладир і Джетер не могли знайти підступи до чужого кільця. Але в цей момент виручили Кравцов, Зайцев і Пустовий, які зібрали важливі підбори, забили очки з-під кільця і ​​з лінії.

В останньому відрізку наблизиться в рахунку латишам не дав Пух Джетер, який потрапив кілька потрібних кидків в потрібний момент. За хвилину до кінця українці вели +19, але дозволили Латвії трохи скоротити відставання.

Це друга перемога підопічних Євгена Мурзіна в 3-х відбіркових зустрічах. В іншому матчі групи Швеція сенсаційно обіграла Туреччину і тепер у Туреччині та Україні по 5 очок, у Латвії та Швеції по чотири.

Латвія - Україна 68:82 (13:24, 17:16, 22:19, 16:23)

Латвія: Шкеле (2), Куруцс, Пейнерс (6 + 5 підбирань), Шмітс (4), Пасечнікс (5) - старт; Блумс (24 + 6 передач), Мейерс (15 + 6 підбирань), Яковічс (8), Мейеріс (2 + 5 підбирань), Гражуліс (0), Лейасмайерс (0).

Україна: Джетер (20 + 5 передач + 4 втрати), Гладир (3 + 7 підбирань), Конєв (8 + 8 підборів + 6 передач), Бобров (0), Кравцов (22 + 13 підбирань + 4 блок-шота) - старт; Зайцев (12 + 7 підбирань), Мішула (9), Пустовий (6), Лукашов (0 + 3 підбирання), Герун (0), Кольченко (0), Кобець (0).

У понеділок, 26 лютого, підопічні Євгена Мурзіна проведуть в київському Палаці спорту матч 4-го туру кваліфікації до ЧС-2019 проти шведів. Гра розпочнеться о 19:00.