Баскетбол: Україна програла Туреччині в відборі на ЧС-2019

iSport.ua,  28 червня 2018, 22:20
0
134

Чоловіча збірна України провалила виїзний матч кваліфікації.

Матч України та Туреччини розпочався з доброї новини, адже перемога збірної Латвії над Швецією в іншому поєдинку групи B гарантувала і Туреччині, і Україні місце у другому раунді відбору на чемпіонат світу.

Але це не позбавляло необхідності перемагати, адже формула відбору така, що на другому етапі враховуються очки, набрані в першому етапі

Підопічні Євгена Мурзіна, подолавши зі стартовим хвилюванням і тиском трибун, впевнено розпочали гру з Туреччиною, ні в чому не поступаючись супернику. Завдяки цьому українці виграли стартову чверть 28:15.

На жаль, далі гра нашої команди розладилась. У Туреччині пішли триочкові, вони були точні зі штрафних і відмінно грали на підбираннях. Навпаки, в України з'явилося багато втрат, неточних кидків, кульгала захист при атаках з периметра. В результаті в середині другої чверті ми пропустили серйозний ривок, оговтатися після якого не змогли.

Україна вдруге у відборі на ЧС-2019 програла Туреччині і тепер її чекає останній матч першого етапу проти Латвії 1 липня.

Туреччина - Україна 80:66 (15:28 36:12, 10:11 19:15)

Україна: Гладир 17 + 4 підбирання, Кравцов 13 + 5 підбирань, Лукашов 10 + 3 підбирання, Джетер 7 + 4 ассисти + 3 перехоплення