Українці в НБА: Лень допоміг перемозі Атланти, Михайлюк не грав за Детройт

iSport.ua,  28 лютого 2019, 08:57
0
72

Українські баскетболісти по-різному провели ігровий день в НБА. Один встиг пограти 9 хвилин, інший не вийшов на паркет.

У матчі регулярного чемпіонату НБА Атланта обіграла Міннесоту (131:123 ОТ). У поєдинку взяв участь українець Олексій Лень, який провів на паркеті трохи більше 9 хвилин.

За цей час центровий встиг набрати 1 очко, реалізувавши кидок з лінії штрафних. Також на його рахунку 1 підбирання. Хоукс займають 12-е місце в таблиці Східної конференції.

Атакувальний захисник Детройта Святослав Михайлюк знову не вийшов на паркет. Цього разу в матчі проти Сан-Антоніо, який Пістонс програли (95:103). Команда перебуває на 7-му місці Сходу.

Дивіться всі результати ігрового дня в НБА.