Дніпро втретє поспіль завоював Кубок України з баскетболу

iSport.ua,  10 березня 2019, 18:04
0
115

У фінальному поєдинку, що відбувся цими вихідними, Дніпро здолав Одесу.

Перемогою Дніпра завершився черговий розіграш Кубка України з баскетболу. У фіналі чотирьох, який відбувся вихідними у Дніпрі, один із лідерів Суперліги в непростому півфінальному протистоянні здолав Київ-Баскет (78:76), а у вирішальному поєдинку зустрівся з Одесою, яка, у свою чергу, здолала Політехнік (89:73) .

У фіналі перевагою спочатку володіли гості, які пішли на велику перерву, ведучи в рахунку - 44:33. Однак Дніпру вистачило третьої чверті, щоб повністю відіграти цей гандикап - 53:53. А потім у грі одеситів настав справжній провал - гості протягом майже п'яти хвилин четвертої чверті не могли набрати жодного очка, що і зумовило результат фінального матчу Кубка України - 69:74.

Дніпро втретє поспіль завоював Кубок України.