Київ-Баскет зіграв внічию у першому матчі кваліфікації Ліги чемпіонів

iSport.ua,  17 вересня 2019, 23:40
0
214

Матч-відповідь відбудеться у п'ятницю в Києві.

Віце-чемпіон України Київ-Баскет у вівторок, 17 вересня, стартував у єврокубках. В рамках кваліфікації Ліги чемпіонів ФІБА київський клуб зіграв внічию із чемпіоном Австрії Капфенбергом.

Перша чверть завершилася за мінімальної переваги австрійців, але Київ-Баскет зумів відігратися у другій десятихвилинці. Як підсумок, на велику перерву команди йшли за рахунку 35:35.

Після перерви Капфенберг зробив ривок 9:0, але й цього разу кияни знайшли в собі сили зрівняти рахунок. У заключній чверті на майданчику була рівна боротьба, і суперники так і не зуміли визначити сильнішого - 66:66.

Поєдинок у відповідь відбудеться в Києві 20 вересня в Палаці спорту. Початок зустрічі о 19:00. Переможець протистояння в наступному раунді зустрінеться з Бургосом.