Київ-Баскет вийшов у фінал кваліфікації ЛЧ, обігравши Капфенберг

0
222
Київ-Баскет - Капфенберг 73:63

Підопічні Багатскіса здобули першу перемогу в цьому турнірі.

Київ-Баскет переміг австрійський Капфенберг у другому матчі кваліфікації Ліги чемпіонів FIBA. Поєдинок відбувся в Києві і завершився з рахунком 73:63 (14:14, 16:18, 27:10, 16:21).

У перші два періоди гра була рівною, проте потім київська команда зібралася із силами і видала вкрай результативну гру в третій чверті. У четвертому періоді Київ-Баскет розвинув перевагу і довів матч до впевненої перемоги.

Найкориснішим у київського клубу став американець Кейсі Шеферд, який набрав 24 бали ефективності за майже 30 хвилин, проведених на паркеті.

Ця перемога стала дебютною для підопічних Багатскіса в турнірі. Відзначимо, що перший матч протистояння в Австрії завершився внічию - 66:66.

У фіналі кваліфікації ЛЧ підопічні Айнарса Багатскіса зіграють проти Бургоса. Матчі з іспанською командою відбудуться 26 і 29 вересня.