Жіноча збірна України програла Бельгії в стартовому матчі відбору на Євробаскет-2021

iSport.ua,  15 листопада 2019, 06:50
0
122

Наша жіноча команда на виїзді зазнала поразки в стартовому матчі кваліфікації і втратила лідера.

Жіноча збірна України з баскетболу невдало стартувала у відбірковій кампанії чемпіонату Європи з баскетболу 2021 року. У четвер увечері в Шарлеруа підопічні сербського тренера Срджана Радуловича програли команді Бельгії з рахунком 66:83

Господині паркету зі стартових хвилин пішли у відрив - 16:2. Далі протягом усього матчу українки змушені були наздоганяти суперниць, але особливо не досягли успіху - відрив тільки збільшувався і виграти наші дівчата змогли тільки останню чверть, в якій лідери бельгійок вже відпочивали.

Закінчилася зустріч ще одним неприємним фактом для нашої збірної - на останній хвилині практично на рівному місці отримала травму Ягупова, яка залишила майданчик лише за допомогою лікарів. Її участь у наступному матчі відбору під питанням.

17 листопада Україна прийме в Харкові збірну Португалії, яка розгромила Фінляндію 71:48.

Бельгія - Україна - 83:66 (23:17; 20:13; 17:10; 23:26)