Українці в НБА: Лень набрав 15 очок, Михайлюк невдало зіграв з Шарлотт

iSport.ua,  30 листопада 2019, 08:55
0
120
Олексей Лень

Українці Святослав Михайлюк та Олексій Лень узяли участь у чергових матчах за Детройт й Атланту відповідно.

Лень почав поєдинок проти Індіани (104:105 ОТ) на лаві запасних. Всього центровий провів на майданчику 29 хвилин, набравши при цьому 15 очок, зробивши дев'ять підборів й одне перехоплення. Варто також зазначити, що за час матчу Олексій реалізував п'ять з восьми двоочкових і п'ять із шести штрафних кидків.

Михайлюк також не зміг допомогти своїй команді перемогти. У грі проти Шарлотт Хорнетс (107:110) українець провів на паркеті 15 хвилин. За цей час українець набрав три очки і зробив два підбори.

Після цієї поразки Детройт займає 11-е місце у Східній конференції НБА. У свою чергу Атланта розташовується на 14-му рядку в турнірній таблиці.