Київ-Баскет обіграв Вентспілс й очолив групу Кубка Європи

iSport.ua,  7 січня 2020, 22:05
0
124
Київ-Баскет перервав переможну серію ігор латиської команди

Український баскетбольний клуб Київ-Баскет у гостях обіграв латиський Вентспілс з рахунком 78:81 у третьому турі другого раунду Кубка Європи FIBA.

Першу половину гри на майданчику домінували господарі, які пішли на перерву з перевагою в сім очок.

Все змінилося, коли у третій і четвертій чвертях в українців почали проходити триочкові кидки - киянам вдалося переламати хід гри і на початку останньої десятихвилинки вийти вперед і втримати перевагу.

Зазначимо, що кияни перервали переможну серію Вентспілса в єврокубках, на яку припадало вісім матчів.

Вентспілс - Київ-Баскет 78:81 (21:20, 24:18, 17:22, 16:21)

Вентспілс: Берзінс (7 очок, 4 підбирання), Каварс (12 очок, 10 підбирань), Гулбіс (3), Кауфманіс (8), Шортс II (6), - старт, Янземс (2), Лузер (3 очка, 8 підбирань), Вітолс (13), Вашпун (10), Закис (14).

Київ-Баскет: Хілл (18, 10 підбирань, 3 ассисти), Крутоус (7), Павлов (8), Пустозвонов (1), Петров (16 очок, 7 підбирань), - старт, Коренюк (8), Близнюк (13 ), Классен (10), Заєць (0), Кондраков (0).

Після трьох зіграних матчів Київ-Баскет займає перше місце в групі К, маючи в своєму активі три перемоги. Вентспілс з двома перемогами перебуває на другій позиції. У чвертьфінал вийдуть дві команди з групи.