Київ-Баскет достроково вийшов у плей-оф Кубка Європи ФІБА

iSport.ua,  22 січня 2020, 20:45
0
155

Український клуб на своєму майданчику розгромив Зволле.

Київ-Баскет обіграв у столичному Палаці спорту нідерландський Зволле в четвертому турі другого етапу групового турніру Кубка Європи ФІБА.

Підопічні Айнарса Багатскіса легко розібралися із суперником - 89:76 - і достроково забронювали місце у чвертьфіналі турніру, вигравши всі чотири матчі етапу.

Українські баскетболісти з перших секунд захопили ініціативу - перші 10 хвилин Київ-Баскет виграв з рахунком 31:13. Далі київська команда впевнено тримала перевагу, лише в останньому періоді дозволила супернику трохи наблизитися за очками.

Найрезультативнішим у киян став форвард Хілл Кіндал, в активі якого 18 очок.

Київ-Баскет - Зволле - 89:76 (31:13, 17:21, 28:16. 13:26)

Київ-Баскет: Классен (6 + 7 підбирань + 5 передач + 4 перехоплення - 4 втрати), Близнюк (6 + 7 передач), Пустозвонов (9), К. Хілл (18), Коренюк (17 + 7 підбирань + 2 блокшоти) - старт; Заєць, Кондраков (7), Крутоус (8), Павлов (8 + 6 підбирань), Петров (10 + 6 підбирань + 5 передач)

Зволле: Д. ван Острум (11), М. Вокер (10), Дорсі-Вокер (13), Далман (13), Херразі (4 + 7 підбирань) - старт; ван Схайк, Арнінкгоф (3), Н. ван Острум (2), Схілдер (7 + 5 передач), де Паґтер (8 + 4 передачі), Блейкер (5)