Київ-Баскет програв Вентспілсу битву за перемогу в групі

iSport.ua,  5 лютого 2020, 21:04
0
141
Київ-Баскет програв латишам

Київ-Баскет програв Вентспілсу у вирішальному матчі шостого туру другого раунду Кубка Європи ФІБА.

Перед матчем обидві команди вже вийшли в чвертьфінал. Залишалося розіграти перше місце в групі, яке діставалося б переможцю матчу.

Київ-Баскет програв першу чверть, відпустивши суперника вперед. Кияни не впоралися з пік-н-ролом латвійців, пропустивши серію очок. При цьому команда Багатскіса провела невдалий відрізок у нападі, дозволивши Вентспілсу отримати перевагу на старті матчу.

Уже в другій чверті кияни зуміли змінити хід гри. Господарі додали енергії на обох половинах майданчика, відмінно відпрацювали в захисті і, як результат, наздогнали суперника. Ривок 17:5 дозволив Київ-Баскету вирівняти гру - половину команди завершили з двома очками переваги гостей.

Після великої перерви знову латиші зуміли повернути собі впевненість за рахунок захисту, плюс традиційно корисно в нападі зіграв тандем американців Шортс-Вешпун.

Команди входили в підсумкову хвилину за "+10" для гостей. Два дальніх влучання від господарів - відзначилися Крутоус і Классен - дали надію вболівальникам, проте на більше команди Айнарса Багатскіса не вистачило. Більш результативна гра суперника стала проблемою для Київ-Баскету, який зазнав поразки з рахунком 80:88.

Таким чином, Київ-Баскет з чотирма перемогами у шести матчах зайняв друге місце в групі "К" і в першому раунді плей-оф - 1/4 фіналу - зіграє проти турецької Каршияки, яка виграла всі шість матчів другого раунду.

Перший матч проти турків команда Айнарса Багатскіса зіграє вдома, а у другій грі буде протистояти на виїзді.

Київ-Баскет - Вентспілс 80:88 (15:23 24:18, 15:20, 26:27)