iSport.ua,  23 лютого 2020, 20:20
0
231

Збірна Угорщини сенсаційно вийшла в лідери відбіркової групи.

Баскетбольна збірна України зазнала першої поразки у відборі на Євробаскет-2021. У Запоріжжі наші баскетболісти програли Угорщині 60:62.

Обидві команди зіграли з максимальним акцентом на захист, без швидких відривів і переважно атакуючи з-під кошика. І вдавалося обом збірним це майже з однаковим відсотком успішності. Якщо першу чверть українці виграли +4, то до великої перерви перевага нашої збірної дорівнювала лише двом очкам.

Результативна третя чверть скоротила перевагу команди Багатскіса до одного очка. Все вирішувалося в заключні десять хвилин, в які жодна з команд так і не змогла оформити ривок і втекти у швидкий відрив. За 4 секунди до кінця основного часу Володимир Герун двічі влучив зі штрафного, і, здавалося, вже перевів гру в овертайм, але у швидкій атаці гості зуміли набрати ще два бали. У збірної України залишалися дві десятих секунди на порятунок матчу, однак дива не сталося.

Україна - Угорщина - 60:62 (14:10, 16:18, 18:19, 12:15).

Україна: Лукашов (4+7 передач), Близнюк (8+6 підбирань), Крутоус, Павлов (3), Пустовий (10) - старт; Пустозвонов (2), Липовий (2+6 підбирань), Бобров (12+9 підбирань +4 передачі +2 блок-шоти), Петров, Зотов (5), Герун (12).

Угорщина: Войвода (11+4 передачі), Бенці (9), Вараді (9), Р. Аллен (10+2 блок-шоти), Келлер (11+5 підбирань +2 блок-шоти) - старт; Сабо, Тот, Ференц (7), Хорті (4), Перль (5+5 підбирань).

В іншому матчі групи F збірна Словенії обіграла вдома Австрію 85:78. Таким чином, Угорщина несподівано вийшла в лідери квартету, а в України і Словенії після двох матчів по одній перемозі. Відбір на Євробаскет-2021 продовжиться 27 листопада - у третьому турі Україна зіграє на виїзді проти Словенії.