Каштру: У нас було шість явних гольових моментів, не дивлячись на гру в меншості

iSport.ua,  21 листопада 2020, 21:16
0
176

Луїш Каштру прокоментував матч проти Олександрії в УПЛ.

У десятому турі української Прем'єр-ліги донецький Шахтар розписав мирову з Олександрією (1:1) і знову відстав від київського Динамо в чемпіонаті на три очки.

"У перерві я сказав гравцям, що потрібно бути більш організованими і частіше забігати в зони за лінію оборони суперника. Гра запам'яталася кількома гольовими моментами і видаленням. У перерві ми зрозуміли, що наша тактична структура повинна бути 4-2-3 і в обороні 4 -4-1, де наші вінгери б розташовувалися трохи вище, щоб не дозволяти Олександрії грати вільно. Нам це вдалося, ми домінували. Протягом гри у нас було шість явних гольових моментів: у Тете, два у Майкона, Фернандо. Цього мало вистачити для перемоги, незважаючи на те, що ми грали довгий час вдесятьох.

Ми зараз переживаємо непростий період, я про це говорив не раз. Це дуже дивно, коли ти працюєш цілий тиждень всемеро, а гравці у тебе з'являються лише напередодні гри і ти працюєш з ними один день. Зараз все нетипово, все відрізняється: не вистачає нормальної енергії на стадіоні, не вистачає глядачів, але ми повинні боротися проти всього цього. Ми заслуговували на перемогу сьогодні, але не добилися її", - наводить слова Каштру телеканал Футбол.

Також португальський фахівець розповів про паузу в чемпіонаті України і майбутні матчі.

"Пауза в чемпіонаті не означає, що пауза у гравців, навпаки, у них ще більше роботи. У нас є величезна кількість гравців, у яких були довгі перельоти. Є не тільки фізична, а й психологічна втома. У гравців не вистачає енергії. Ми переживаємо складний момент. Минулий сезон був дуже довгий і гравці дуже втомилися. Нам не вистачало гравців, щоб освіжити команду в деяких моментах. Ті хлопці, які були лідерами Шахтаря протягом багатьох років, були недоступні. Ми відчували, що нам потрібно більше гравців для ротації, але це було неможливо, на жаль. Проте, ми будемо продовжувати працювати і боротися за титул до самого кінця. Думаю, що чемпіонат буде дуже конкурентоспроможним, але ми готові до цього. Ми не будемо шукати відмовки і будемо домагатися своїх цілей у всіх турнірах", - додав Каштру.

Відео голів та огляд матчу Шахтар - Олександрія можна подивитися на нашому сайті.