Суперліга: Київ-Баскет з великим зусиллям обіграв Будівельник

iSport.ua,  17 грудня 2020, 22:16
0
75

Лідер чемпіонату Київ-Баскет продовжив свою переможну серію, здобувши перемогу в столичному дербі.

Київ-Баскет на своєму майданчику зміг здобути непросту перемогу над Будівельником в рамках чемпіонату України, граючи без кількох ключових виконавців, а також головного тренера Айнарса Багатскіса.

Старт поєдинку і першу чверть краще провели гості, які обіграли господарів з перевагою у вісім очок. У другій чверті господарі зібралися, але гості не збиралася зменшувати обороти і знову стали сильнішими, збільшивши перевагу ще на один бал.

Третя чверть також залишилася за Будівельником з різницею в чотири очки. Однак останнє слово було за лідерами чемпіонату, які змогли привернути гру в заключні десять хвилин, коли господарі змогли добути 26 очок, а пропустили лише 10.

В результаті Київ-Баскет зробив шикарний камбек і виграв зустріч з рахунком 77:74, що продовжило свою переможну серію киян до 12 матчів, а Будівельник програв шосту гру з десяти.

Київ-Баскет - Будівельник 77:74 (13:21, 25:26, 14:17 25:10)

Київ-Баскет: Янг (17 + 4 підбирання), Мішула (10 + 4 підбирання), Близнюк (13 + 9 підбирань + 5 передач), Джейкобсон (7 + 10 підборів), Коренюк (13 + 9 підбирань) - старт; Сидорук, Крутоус (6), Павлов (10 + 8 підбирань).

Будівельник: Бертт (4 + 6 підбирань + 9 передач), Дево (8 + 5 підбирань + 5 передач), Козлов (2), Томас (12 + 5 підбирань), Анісімов (20 + 6 підбирань) - старт; Реджі Джонсон (8 + 4 підбирання), Доне (6 + 4 підбирання), Брайс Джонсон (8 + 12 підборів), Кожемякін, Флек (4).