Суперліга: Тернопіль обіграв Будівельник в останньому матчі року

iSport.ua,  22 грудня 2020, 22:10
0
124

Підопічні Дмитра Забірченка здобули впевнену перемогу і вийшли на четверте місце.

У єдиному сьогоднішньому матчі Тернопіль на своєму майданчику впевнено розібрався з Будівельником. Зустріч завершилася з рахунком 104:79 на користь господарів.

Запоруку успіху було закладено в першій чверті матчу, коли Тернопіль повністю володів перевагою і як підсумок закінчив її з рахунком 27:11. У другій чверті гостям вдалося зрівняти гру і команди поділили очки, але у господарів залишалася перевага в 16 балів.

Третя чверть нагадувала першу, і за рахунок такої надбавки команда Дмитра Забірченка збільшила свій відрив до +29 очок. У заключній чверті гості знову змогли гідно протистояти і навіть виграли її з рахунком 28:24, але на відіграш всієї переваги господарів у киян шансів не було.

Завдяки цій перемозі Тернопіль набрав 20 очок і піднявся на четверте місце в чемпіонаті України, а у Будівельника - 15 балів і 9-й рядок, щоправда, є дві гри у запасі.

Тернопіль - Будівельник 104:79 (27:11, 21:21, 32:19, 24:28)

Тернопіль: Боуї (0+5 передач), Калхун (21+4 передачі), Кальніченко (17+9 підбирань), Агафонов (6), Угба (21+14 підбирань +4 передачі) - старт; Кольченко (21), Буренко (7), Сандул (6+5 підбирань), Подковиров (3), Шиманський (2), Тищенко, Головчик.

Будівельник: Бертт (8+5 передач), Діво (10), Томас (8), Брайс Джонсон (13+5 підбирань +4 передачі), Анісімов - старт; Козлов (16+3 перехоплення), Флек (8), Реджі Джонсон (6+5 передач), Кожем'якін (6), Горбенко (3), Доні (1).