Суперліга: Черкаські Мавпи в гостях здолали Миколаїв

iSport.ua,  23 січня 2021, 19:54
0
79

Для черкаської команди це п'ята перемога в нинішньому сезоні чемпіонату України.

В єдиному матчі української Суперліги сьогоднішнього ігрового дня Черкаські Маври в гостях обіграли Миколаїв з рахунком 83:76.

У першій чверті впевнена перевага залишалася за гостями, які мали рахунок 7:0 після двох хвилин гри, а до кінця чверті їхня перевага зросла до 11 очок. У другій чверті хід матчу не змінився, що дозволило черкаській команді піти на велику перерву з хорошою перевагою в рахунку в 13 очок.

Після перерви господарі почали грати активніше і після третьої чверті різниця в рахунку становила лише всього одне очко на користь гостей. У заключній частині матчу гості вирівняли хід гри і змогли забезпечити собі п'яту перемогу в нинішньому сезоні.

Миколаїв - Черкаські Мавпи 76:83 (13:24, 19:21, 24:12, 20:26)

Миколаїв: Омоера (6 + 3 підбирання + 1 передача), Колтер (2 + 2 підбирання + 4 передачі), Дубоненко (6 + 3 підбирання), Конате (21 + 11 підбирань + 4 передачі), Едріан (22 + 10 підбирань + 2 передачі) - старт; Едж (16 + 4 підбирання + 2 передачі), Хохоник (3 + 1 підбирання + 2 передачі), Приймак (1 підбирання), Боднар, Заплотинська, Адедіран.

Черкаські Мавпи: Джонс - 25 + 6 підбив, 5 пров; Скапінцев - 16 + 7 підбили; Ткаченко - 9 + 9 підбили; Конєв - 9 + 2 підбив; Русло - 0 - старт; Райт - 12 + 5 підбили; Дзюба - 6 + 2 підбив; Попов - 3 + 4 пров; Бондаренко - 3.