Прометей обіграв Київ-Баскет у розіграші Кубка Європи ФІБА

0
93

Українське дербі завершилося перемогою Прометея.

У рамках групового раунду Кубка Європи ФІБА відбулося українське дербі.

Київ-Баскет на своїй арені приймав Прометей. Гості виграли перші три чверті, чим забезпечили собі перевагу перед останньою десятихвилинкою.

В останній чверті кияни зуміли переломити хід зустрічі та обіграти суперника. Однак цього не вистачило до підсумкової перемоги - 66:72 на користь Прометея.

Київ-Баскет - Прометей - 66:72 (12:16 17:19, 15:17, 22:20)

Київ-Баскет: Коренюк (12), Близнюк (13), Джейкобсон (2), Мішула (9), Мессі (17), Павлов (11), Крутоус, Тібідо (2), Ковальов, Сидорчук, Сахнюк

Прометей: Вон (12), Маєрс (12), Стефенс (13), Бєліков (2), Липовий (10), Петров (5), Лукашов (5), Сидоров (4), Еванс (9), Луценко, Бринюк, Пирогов

У четвер, 28 січня, українські команди проведуть другий матч в рамках Кубка Європи ФІБА. Київ-Баскет зіграє проти австрійського Капфенберга, а Прометей - з болгарським Рілскі.